MODRY ALBUM / DELUXE EDITION

Katalógové číslo:3596911
EAN:0602435969114
Dátum vydania:1.10.2021

Modrý album - nejprodávanější album Mekyho Žbirky od začátku milénia - vzniklo v roce 2001. Dvacet let poté, 1. října 2021, Universal vydává jeho reedici na dvou CD s výpravným bookletem a 2LP vinyl s novým zvukem. První CD obsahuje původní tracklist alba s remasterovaným zvukem z Abbey Road studia v Londýně. Na druhém bonusovém CD najdete živé verze a mixy vybraných písní, jako například Milionkrát, Len zatvor oči (v live i US verzi), Mám rád, Sněhulák a další.

Vznik multiplatinové desky Modrý album zmapoval režisér Šimon Šafránek v dokumentárním filmu Modrý album - The Making Of. Natáčelo se v produkci České televize, podle scénáře Honzy Vedrala a za kamerou stál Martin Žiaran.

Největší cenou pro mě byla možnost konečně zase hrát před živými diváky, to je opravdu velká radost,” reagoval Meky.

Interpret

ZBIRKA MIRO

Č. Skladba
JEDINÁ